Jak chovat ženu

Petr Poulík - Jak chovat ženu

Téměř kriminální kniha napsaná bývalým mistrem republiky v rally a mladou překladatelkou je zasazena do reálného světa italsko-českých obchodníků s automobily, v němž jde nejen o peníze, ale i o život, a její děj rámuje 33 nezřídka chlapsky drsných a cynických, ale často až mrazivě pravdivých úvah o ženách. Kniha Jak chovat ženu, jejímž autorem je Petr Poulík se stává opět bestsellerem. Knihy o rally, kde hlavní roli hrají závody vozů jsou skvělou četbou pro každého muže, který má rád rychlé vozy, adrenalin, závody a ženy.

Ukázka z knihy Jak chovat ženu

1. ukázka

Prodejné ženy, zlatokopky, manželky Možná tě tím překvapím, ale všechny tyto tři kategorie jsou ženy! Vyžadují jen trochu jinou formu odměny. Budu se tedy snažit upravit tvůj pohled na ně a smazat rozdíly mezi nimi, tím tvé překvapení zmizí. Prostitutky, zlatokopky i manželky spojují zdroje! Každá tě něco stojí a bez peněz si nemůžeš dovolit žádnou z nich! PRODEJNÉ ŽENY = bezproblémový vztah. Uleví ti za peníze. Uzavřeš s nimi dohodu. Dostaneš, co si zaplatíš. Nic víc, nic míň. Pokud k tomu dostaneš i trochu něhy, ber to jako nadhodnotu, je to od nich investice do budoucích zisků. Výjimku tvoří studentky a matky samoživitelky, to jsou většinou amatérky, které potřebují peníze. Jejich přístup je vstřícnější, ne tak profesionální.

Právě od nich můžeš dostat tu největší nadhodnotu vlídnosti. Tyhle ženy si zákazníky vybírají, jsou slušné a vděčné, ale pozor, i při sexu za peníze hledají partnera se zdroji. Proto žádný osobní kontakt! Vždy jen číslo telefonu, které můžeš zahodit. Buď ostražitý, tady neobchoduješ, tady jsi potencionálně loven, synu! Povím ti příběh kamaráda závodníka: S jednou takovou amatérkou ze Slovenska si sjednal večer. Byla to studentka ekonomie, a jak se ukázalo, velmi pečlivá a nadaná. Závodník lovil, netuše, že je loven, moderní cestou prostřednictvím facebooku a uspěl. Tato slečna mu napsala e-mail, že má starosti, že potřebuje peníze, že nemá na bydlení ani na další běžné výdaje, tím vytáhla svou cenu až na 300 eur za večer. Závodník – gentleman za ní přijel do Bratislavy a tam uviděl úchvatnou milou slečnu, krásnější než na fotografii. Byl okouzlen! Zaplatil dobrou večeři, koupil jí nějaký ten hadýrek… prostě a jednoduše zcela opomenul, že jde jen o schůzku za peníze.

Nakonec jí dal o čtyři stovky eur více, než musel. Bylo to naostro, bez ochrany. Odjel totálně zamilovaný a poblázněný tou jednadvacetiletou princeznou zpět ke své ženě a dětem. Slečna na měsíc omezila kontakt a důstojně mlčela. Až pak přišla závodníkovi MMS a na ní pozitivní těhotenský test. Následoval telefon, pláč a dotaz „Co s tím?“. Závodník v tu chvíli v jasných obrysech uviděl svůj rozvod a plačící děti. Rád pak souhlasil s tím, že si to dá slečna vzít. Zaplatil tři sta eur za zákrok a navrch dvě stě eur jako bolestné. Dobře počítáš, za ten jediný večer uhradil už devět set eur bez vedlejších výdajů.

Dohodnuto, zaplaceno, uzavřeno! Závodník byl rád, že je z toho venku, byť ho ten večer stál tolik, jako jedna levnější dovolená. Za pár týdnů mu otrnulo a opět lovil na netu! Poznal telefonní číslo a přečetl si recenze o podivném chování mladé dámy, která poskytuje nechráněný placený sex a následně vyžaduje doplatek na interrupci. Jestli ta slečna skutečně studovala ekonomii, to se už asi nedozvíme, ale obchodnice to byla skvělá. Vytvořila legendu s nadhodnotou! Počítala s tím, že každý chlap rád zaplatí za svůj klid. Jeden muž = 900 eur. Hezká mzda na amatérku a zlatokopku! ZLATOKOPKY: Tento pojem jistě vymyslely ženy bez šance na lepší život a na cizí peníze. Na ambiciózní ženě přece není nic hanlivého, není třeba ji nazývat zlatokopkou, prostě je to žena vědomá si svého půvabu, který poskytuje úspěšnému muži výměnou za jeho péči a peníze. Nevěř tomu, že by „ctnostné“ ženy pomlouvající zlatokopky okamžitě neměnily. Myslí na to vždy, když kolem nich jede mladá hezká holka v X6 a ony sedí prochladlé na špinavé zastávce a čekají na autobus. Třesou se zimou a závidí! Největší kritičky mladých samiček v drahých autech jsou ale ty starší dámy ve stejně drahých autech. Když tyto dvě generace žen stojí vedle sebe při čekání na semaforu v křižovatce, lze postřehnout, jak starší žena drtí nadávky mezi falešnými zuby. Ví, že vedle ní stojí velké nebezpečí, které ji může z toho pěkného auta vysadit, mladá konkurence nastupující generace, proti které ty starší nemají obranu. Mladé jsou ve hře o zdroje, starší si ty své musí chránit, aby jim mladší neodvedly jejich chlebodárce. Věř mi, synu, že i pro ženu je auto znakem úspěchu. Čím větší, tím lepší. A hlavně německé!

Byl jsem svědkem situace, kdy tvá skvělá máma před tvou školou pravidelně potkávala dámu v GLK. Za tmavými skly nebylo možné určit její věk. Tvé mámě bylo tehdy sotva čtyřicet, přesto míjejíc ve svém BMW X6 soupeřku v Mercedesu GLK několikrát zavrčela něco o zlatokopce. Až se jednou potkaly, paní parkovala za tvou mámou, mírně si vadily ve výjezdu. Holt zbytečně velká auta! Vystoupily, obě v tmavých brýlích a draze oháknuté, obě dvě čtyřicátnice s touhou se pohádat. To, že byly stejně staré, jim zachránilo život nebo aspoň reputaci. Předpokládám, že ve finále si plácly dlaněmi jako při fotbale a s úsměvem si výskly „To jsme je krásně zpeněžily!“ a odjely každá svou cestou. Ano synu, hádáš dobře, byla to máma tvé čerstvě bývalé Sabiny! Kdy žena přejde z mládí do středního věku lze jen stěží určit. Řekl bych, že to je nejspíš v den, kdy se jí skřípne sedací nerv při ladném seskoku z gynekologického křesla. Chce seskočit po pravidelné údržbě a najednou LUP a z energické ženy je rázem shrbená babička. Poprvé v životě jí pohyb nohou od sebe a k sobě způsobí nehybnost, ne zisk! To bude asi ten den, kdy žena přejde z mládí do středního věku. NIKDY SE NEPTEJ ŽENY NA VĚK! PROSTĚ JÍ ŘEKNI JEN: SLUŠÍ TI TO.

2. ukázka

Frnda, můj milý, to je věc! Frndou řídí žena mužský svět. Je to orgán podstatnější než hlava, věř mi! Frnda rozhoduje o tom, co je a co bude ve vývoji lidstva, i když se o tom v podstatě mlčí. Nevěříš? Jsi ještě mladý, koukni do historie. Můžeme začít Kleopatrou. Caesar ztratil život již v okamžiku, kdy neodolal Kleopatře. Dostala ho její frnda a jako každý normální muž začal v tu chvíli dělat nerozvážnosti. Caesar byl chlap, podlehl, a proto ho oddělali! Kleopatra to asi fakt uměla, když i další v pořadí, Antonius, neodolal. Lidstvo i jeho vládci jsou nepoučitelní. Antonius vstoupil do války, a když prohrával u Actia, z bitvy utekl. Je to dva tisíce let, ale pořád poučné. Chlap musí jednat vždy s odstupem a chladnou hlavou!

Náš Přemysl Otakar II. zapudil nudnou o třicet let starší neplodnou manželku Markétu Rakouskou, kterou si vzal jen proto, aby podpořil nárok na silou dobitá území. Druhá manželka, mladá ambiciózní Kunhuta, ho dohnala až k smrti na Moravském poli. Přemysl jednoduše přehnal své ambice, testosteron mu zatemnil úsudek. I Kunhuta to musela umět, když jí pak podlehl i pán z Falkenštejna. Riziko znal a šel do toho. Setnuli ho pod Hlubokou. To vše si můžeš přečíst sám. Já to zmínil jen proto, ať víš, že podlehne-li muž ženě a jejím ambicím, je s ním konec. Pokud půjdeme do krajnosti, zabije to oba. Bezpohlavní svět by byla nuda. Chtějí ho asi jen emancipované „zoufalky“ a neukojené, většinou po ženské stránce retardované radikálky, kompenzující si svou nekonkurenceschopnost.

3. ukázka

Můj kamaráde, jak tušíš i ve svém věku, změna je život. Přijímat novinky a aplikovat je do života, o tom je cesta k úspěchu. V běžném životě to jistě tak je, jen u žen bych dal opatrnost na první místo. Dovolím si ti poradit, aplikuj novou ženu do svého života tak, aby ti zcela nezničila tvůj stávající život. Každý člověk, tím spíše žena, se dokáže po jistou dobu přetvařovat, dokud nedosáhne svého. Může to být cokoliv, početí dítěte, překonání sokyně nebo dostání manžela do blázince, případně do krematoria. Kamaráde, nikdy neměň ženu za jinou s myšlenkou, že to bude jiné, lepší, nejlepší. Prostě nebude! Nikdy neodcházej od jedné ženy k jiné!

Vždy odcházej za svobodou s množstvím žen, které chceš poznat. Důvodů můžeš mít spoustu, mohou být různé, jen jeden jediný vynechej a zapomeň, totiž ten, že miluješ tu druhou, to udělá jen blázen. Doba našich praprababiček, které měly k manželům úctu, v našich zeměpisných šířkách zanikla a nikdy se nevrátí. Hlavním projevem ženiny vzrůstající jistoty je touha rozhodovat o tvém čase a tvých penězích. Jednou se dostaneš do středního věku, kolem tebe budou běhat děti, budeš mít zajištěný slušný příjem, doplacený dům… Jediné, co ti bude vadit, je, že tvá žena zcela šetří své přirození a tebe zanedbává. Můžeš být snadná kořist, na to si dávej pozor! I ta další bude stále jen žena s jednou pipkou, jedním zadkem, dvěma prsy a milionem nápadů. Nepolepšíš si, jen změníš zdroj problémů, užij si sex a nezapomínej, kde bydlíš! OBAL VÝROBEK PRODÁVÁ A ŽENU PREZENTUJE, U OBOJÍHO JE SMUTNÉ POKUD SUNDÁNÍM VRCHNÍ VRSTVY KONČÍ RADOST Z NABYTÍ!

Petr Poulík

Další knihy

Beránek

krimi

Čtyři tváře

krimi

Rally forever

krimi

Rally is life

krimi